Wybierz kategorię
Typ kierowcy
Kierowca na trasy międzynarodowe kat. B
Sortuj według:
Typ auta
System pracy
Doświadczenie
Uprawnienia
Baza transportowa
P.U.H.U. ALU-FACH Piotr Mercik
Firma: P.U.H.U. ALU-FACH Piotr Mercik Baza transportowa: Konradów Kategoria: Kierowca kat. B Typ kierowcy: Międzynarodowy (Poza Europę, Cała Europa) Typ auta: Chłodnia, Plandeka System pracy: do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: 1 rok
Wynagrodzenie netto:
3600 - 7000 zł
Data ważności: 2020-12-07

Nr ref.: P.U.H.U.-ALU-FACH-PIOTR-MERCIK_1
Pokaż wszystkie oferty tej firmy

OPIS PRACY

Firma transportowa zatrudni pracowników na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym.

Kierowcy z Ukrainy i Białorusi tylko z kartami stałego pobytu lub z obywatelstwem polskim.

Komunikatywna znajomość języka polskiego.

OPIS STANOWISKA:

  • Kierowca w transporcie międzynarodowym;
  • Samochód typu plandeka z windą lub chłodnia z kabiną sypialną za fotelami;
  • Samochody Renault Master nie starsze niż dwa lata.

WYMAGANIA

  • Minimum 6 miesięcy w transporcie międzynarodowym;
  • Znajomość obiegu dokumentów CMR;
  • Osoba odpowiedzialna i sumienna dbająca o powierzone mienie.

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia, system pracy do wyboru;
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia po zjeździe z trasy;
  • Niezbędne narzędzia pracy ( nawigacja, karta telefoniczna, CB radio )
  • Samochód przypisany do kierowcy.

O firmie

Firma P.P.H.U ALU-FACH Piotr Mercik istnieje na rynku od 1997 roku. Specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej PCV i aluminium.  W 2006 roku poszerzyliśmy naszą działalność o dział obróbki skrawaniem. Od 2016 roku uruchomiliśmy transport międzynarodowy towarów.

Nabyte doświadczenie, zespół doświadczonych i sprawdzonych fachowców, bogaty park maszynowy, nowa flota samochodów pozwalają nam na kompleksowe wykonywanie powierzonych zadań.

Odwiedź naszą stronę WWW
Zainteresowanych kierowców zapraszamy do kontaktu
Szybkie aplikowanie 485 XXX XXXPOKAŻ
NUMER
Pokaż ofertę znajomym:
Powiadomienia o nowych ofertach
Chciałbyś zmienić pracę? Nie chce Ci się szukać?
Mamy na to rozwiązanie! Kliknij tutaj