Wybierz kategorię
Typ kierowcy
Kierowca C / C+E - Szwecja!
Sortuj według:
Typ auta
System pracy
Doświadczenie
Uprawnienia
Baza transportowa

10000 - 14000 zł (netto)
ABC Work
Firma: ABC Work Baza transportowa: Szwecja Kategoria: Kierowca kat. C Typ kierowcy: Międzynarodowy (Europa Północna) Typ auta: Mega System pracy: do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: 1 rok Wymagany język: Angielski
ABC Work
Wynagrodzenie netto:
10000 - 14000 zł
Data ważności: 2019-12-10

Nr ref.: ABC-WORK_39
Pokaż wszystkie oferty tej firmy

OPIS PRACY

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych szwedzkich partnerów poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: KIEROWCA C+E

Zakres obowiązków:
* Jazda samochodem ciężarowym z dźwigiem przy przewozie, załadunku i rozładunku rusztowań.Trasy ze Szwecji do Norwegii.

WYMAGANIA

Wymagania:
* Doświadczenie na ww. stanowisku
* Prawo jazdy z kat. C+E
* Znajomość języka angielskiego
* Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
* Odpowiedzialność, dokładność
* Motywacja do pracy

OFERUJEMY

Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie ( 180 SEK/h.)
* Umowa bezpośrednio ze szwedzkim pracodawcą (nie agencja)
* Zapewnione zakwaterowanie
* Opieka polskiego koordynatora
* Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
* Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
* Ubezpieczenie zdrowotne
* Liczba godzin zagwarantowana w umowie
* Terminowo wypłacane wynagrodzenie
* Dobre warunki pracy, miła atmosfera

O firmie

ABC Work to prowadząca legalną działalność agencja pracy za granicą. Jesteśmy rodzinną firmą, która już od 2010 r. z sukcesami aktywnie działa w branży HR, rekrutując do pracy w Polsce i za granicą. Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ). Znajdziecie nas pod numerem 12912. Oznacza to, że działamy w 100% legalnie, a nasze działania są kontrolowane przez organy samorządowe. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Stale współpracujemy z kilkudziesięcioma znaczącymi firmami zagranicznymi, mającymi swoje siedziby m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii czy Szwajcarii.

Odwiedź naszą stronę WWW
Zainteresowanych kierowców zapraszamy do kontaktu
Szybkie aplikowanie 485 XXX XXXPOKAŻ
NUMER
Pokaż ofertę znajomym:
Powiadomienia o nowych ofertach
Chciałbyś zmienić pracę? Nie chce Ci się szukać?
Mamy na to rozwiązanie! Kliknij tutaj