Wybierz kategorię
Typ kierowcy
Kierowca Ciężarówki C lub C+E Frankfurt
Sortuj według:
Typ auta
System pracy
Doświadczenie
Uprawnienia
Baza transportowa

Kierowca Ciężarówki C+E Niemcy

1900 - 2400 EUR (netto)
Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth
Firma: Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth Baza transportowa: Duisburg Kategoria: Kierowca kat. C+E Typ kierowcy: Krajowy Typ auta: Chłodnia System pracy: 3/1, 4/2, 6/2, do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: brak Wymagany język: Angielski, Niemiecki

Firma: Posrednictwo Pracy Heinz Dommermuth Baza transportowa: Frankfurt Kategoria: Kierowca kat. C Typ kierowcy: Lokalny Typ auta: Chłodnia System pracy: Pn-Pt Wymagane doświadczenie: 1 rok Wymagany język: Angielski, Niemiecki
Wynagrodzenie netto:
2200 - 2600 EUR
Data ważności: 2019-11-16

Nr ref.: POSREDNICTWO-PRACY-HEINZ-DOMMERMUTH_19
Pokaż wszystkie oferty tej firmy

OPIS PRACY

Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużego magazynu z artykułami spożywczymi na terenie Frankfurtu nam Menem

Opis stanowiska
rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
zabezpieczenie załadunku
dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość

WYMAGANIA

Wymagane języki
angielski
niemiecki
Czynne prawo jazdy kategorii C lub C+E kod 95
Karta kierowcy
Umiejętność pracy w zespole
Chęć do pracy, zaangażowanie
Uczciwość i sumienność

OFERUJEMY

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia
Umowę o pracę z niemiecka firma
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapewniamy zakwaterowanie
Podstawa + Codzienne diety
Ubezpieczenia , składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne

Odwiedź naszą stronę WWW
Zainteresowanych kierowców zapraszamy do kontaktu
Szybkie aplikowanie 668 XXX XXXPOKAŻ
NUMER
Pokaż ofertę znajomym:
Powiadomienia o nowych ofertach
Chciałbyś zmienić pracę? Nie chce Ci się szukać?
Mamy na to rozwiązanie! Kliknij tutaj