Wybierz kategorię
Typ kierowcy
KIEROWCA C+E - plandeka - podstawa 2500 EUR - Stuttgart
Sortuj według:
Typ auta
System pracy
Doświadczenie
Uprawnienia
Baza transportowa
Werkservice
Firma: Werkservice Baza transportowa: Stuttgart Kategoria: Kierowca kat. C+E Typ kierowcy: Krajowy Typ auta: Plandeka System pracy: Pn-Pt Wymagane doświadczenie: 1 rok Wymagany język: Niemiecki
Werkservice
Wynagrodzenie netto:
2200 - 2400 EUR
Data ważności: 2019-03-26

Nr ref.: WERKSERVICE_1
Pokaż wszystkie oferty tej firmy

OPIS PRACY

Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA CE - plandeka

Miejsce pracy: Niemcy, Badenia-Wirtembergia

Wynagrodzenie: 2500 € brutto + diety

Zadania na stanowisku:

  • kierowanie pojazdem z naczepą typu plandeka w krajowym transporcie po Niemczech,
  • przewóz napojów oraz materiałów budowlanych

WYMAGANIA

  • prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • uprawnień na wózki widłowe,
  • minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR

OFERUJEMY

  • stałą pracę w zmianach dziennych i nocnych - od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • zakwaterowanie w kabinie pojazdu, przystosowanej do tras dalekobieżnych,
  • dostępne zaplecze socjalne przy bazie firmy,
  • bezpieczną, dobrze płatną pracę w koleżeńskiej atmosferze,
  • pojazdy wyposażone w lodówki, automatyczne skrzynie biegów i nawigacje,
  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
  • gwarancję odprowadzania składek,
  • możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
  • terminowe wynagrodzenie zależne od Steuerklasse:
  • podstawa 2500 € brutto + diety 24 €,
  • zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,
Zainteresowanych kierowców zapraszamy do kontaktu
Szybkie aplikowanie 576 XXX XXXPOKAŻ
NUMER
Pokaż ofertę znajomym:
Powiadomienia o nowych ofertach
Chciałbyś zmienić pracę? Nie chce Ci się szukać?
Mamy na to rozwiązanie! Kliknij tutaj