Wybierz kategorię
Typ kierowcy
Kierowca kat.C+E ! Na stałe! Dobre zarobki! Opłacone mieszkanie! Jazda wokół komina.
Sortuj według:
Typ auta
System pracy
Doświadczenie
Uprawnienia
Baza transportowa
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Baza transportowa: Lemgo Kategoria: Kierowca kat. C+E Typ kierowcy: Międzynarodowy (Europa Zachodnia) Typ auta: Inny (hakowiec) System pracy: do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: brak Wymagany język: Niemiecki
Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Baza transportowa: Lemgo Kategoria: Kierowca kat. C Typ kierowcy: Międzynarodowy (Europa Zachodnia) Typ auta: Inny (śmieciarka) System pracy: do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: brak Wymagany język: Angielski, Niemiecki
Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Baza transportowa: Lemgo Kategoria: Kierowca kat. C Typ kierowcy: Międzynarodowy (Europa Zachodnia) Typ auta: Inny (śmieciarka) System pracy: 4/1, 6/2, do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: 1 rok Wymagany język: Niemiecki
Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Baza transportowa: Lemgo Kategoria: Kierowca kat. C+E Typ kierowcy: Międzynarodowy (Europa Zachodnia) Typ auta: Inny (Hakowiec) System pracy: 4/1, 6/2, Pn-Pt, do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: 1 rok Wymagany język: Niemiecki
Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Baza transportowa: Lemgo Kategoria: Kierowca kat. C+E Typ kierowcy: Międzynarodowy (Cała Europa) Typ auta: Inny (hakowiec) System pracy: do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: 1 rok Wymagany język: Niemiecki
Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Baza transportowa: Lemgo Kategoria: Kierowca kat. C Typ kierowcy: Międzynarodowy (Europa Zachodnia) Typ auta: Inny (śmieciarka) System pracy: do uzgodnienia Wymagane doświadczenie: brak Wymagany język: Niemiecki
Wynagrodzenie netto:
2000 - 25000 EUR
Data ważności: 2019-06-07

Nr ref.: WALTER-FACH-KRAFT-PERSONAL-GMBH_7
Pokaż wszystkie oferty tej firmy

OPIS PRACY

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C + E

miejsce pracy: Niemcy

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek

w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca – Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C+E:

  • prowadzenie auta ciężarowego,
  • odbiór oraz przewóz kontenerów,
  • jazda wokół komina. .

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95,
  • aktualna karta kierowcy,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
  2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz dieta!
  3. Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych +25% podstawowej stawki.
  4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.
  5. Do 500 € za polecenie pracownika.
  6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.
  7. Pracę z nowoczesną flotą samochodów.
  8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  9. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  10. Możliwość wypłacania zaliczek.
  11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info|walterfachkraft.pl| |info|walterfachkraft.pl  lub dzwoń pod numer tel.:

 +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

O firmie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Odwiedź naszą stronę WWW
Zainteresowanych kierowców zapraszamy do kontaktu
Szybkie aplikowanie 487 XXX XXXPOKAŻ
NUMER
Pokaż ofertę znajomym:
Powiadomienia o nowych ofertach
Chciałbyś zmienić pracę? Nie chce Ci się szukać?
Mamy na to rozwiązanie! Kliknij tutaj